MÖBLER / Skåp & hyllor / Telefonhyllor 16274130

nr 1627 4130

Telefonhyllor

2 st, 1950-tal, teak. Bredd: 35-46 cm. Djup: 22-25 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 juni 2024
kl 20:00:00